O nas

Firma ProGarden zajmuje się usługami profesjonalnej pielęgnacji oraz zakładania ogrodów. Naszym atutem jest duże doświadczenie, zdobyte podczas wielu stałych pielęgnacji, oraz podczas budowy nowych ogrodów. Obsługujemy osoby prywatne i firmy.  Warszawa i okolice są głównym terenem naszych działań.

Prace wykonujemy kompleksowo, tak aby jak najlepiej sprostać Państwa potrzebom, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

 

Wartości proGarden

Sprawdź, czym kierujemy się w budowaniu naszej organizacji. 

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność biznesowa za swoją ofertę, możliwości projektowe oraz zespół to podstawowy filar proGarden. Jako nasz Klient musisz wiedzieć, że nade wszystko cenimy stabilność w działaniu i odpowiedzialne potraktowanie Twoich oczekiwań.

Rzetelność

Dynamiczny rozwój naszej marki zawdzięczamy rzetelności we wszelkiego rodzaju działaniach i inicjatywach proGarden. Z najwyższą uwagą respektujemy wymagania naszych partnerów biznesowych i Klientów. 

Komunikacja

Potrzeby, oczekiwania i możliwości Klienta są dla nas ważne. Dzięki sprawnej komunikacji wiemy jak osiągnąć pełną satysfację obu stron. Nowoczesna strona internetowa, profile na portalach społecznościowych, dobry kontakt z przedstawicielami firmy – to elementy dialogu z odbiorcą, które wyróżniają proGarden od konkurencji. 

Top